komputer

Chcesz poszerzyć funkcjonalność swojej konsoli PlayStation? W takim przypadku warto wykupić abonament PlayStation Plus! Jak zrobić to bez ryzyka? PlayStation Plus to specjalny abonament przeznaczony dla osób chcących jeszcze wygodniej korzystać ze swojej konsoli i stworzyć z niej prawdziwe centrum rozrywki. Dzięki abonamentowi PS Plus możliwe są:

  • Rozgrywka wieloosobowa przez internet – ze swoimi przyjaciółmi i nieznanymi nam osobami.
  • Dwie darmowe gry co miesiąc do pobrania – można korzystać z nich tak długo, jak długo będzie obowiązywał abonamenty PS Plus.
  • Specjalne zniżki na zakup gier i dodatków do gier.
  • Dysk internetowy do zapisywania postępów w grach w chmurze.
  • Możliwość próbowania gier w wersjach demo oraz brania udziału w testach beta.

Osoby chcące przetestować usługę, mogą zrobić to za darmo przez 14 dni. Następnie jeden miesiąc uczestnictwa będzie kosztować nas 33 złote, 3 miesiące – 100 złotych, natomiast cały rok – 240 złotych.

Jeśli także zainteresował cię abonament PlayStation Plus, możesz wykupić go nie tylko w oficjalnym sklepie internetowym PlayStation. Także możesz zdecydować się na zakup w innych serwisach oraz stacjonarnie – w sklepach z grami, elektroniką, hipermarketach. Zakupy poza oficjalnym sklepie nie muszą być wcale ryzykowne – trzeba jednak wiedzieć, na co uważać.

O czym pamiętać przy zakupie prepaid PlayStation Plus?

Zasadniczo bez ryzyka możemy zakupić prepaid PlayStation Plus stacjonarnie. Najlepiej wybierać znane nam sklepy, które mają pozytywne opinie klientów. Kupujemy wtedy kartę z kodem, który wpisujemy w celu uruchomienia usługi.

Druga opcja, która jest wygodniejsza, to doładowanie przez internet. Wtedy możemy zakupić prepaid PlayStation Plus w specjalnych serwisach z doładowaniami, na aukcjach internetowych, a niekiedy nawet przez portale ogłoszeniowe. Musimy jednak dobrze sprawdzić sprzedającego, aby mieć pewność, że zakup będzie bezpieczny. Zdarzają się oszustwa.

Aby sprawdzić, czy w danym serwisie możemy kupić abonament bez ryzyka, skorzystajmy z wyszukiwarki internetowej. Zwykle w kilka sekund wyszukamy opinie. Jeśli nie są one dostępne, możemy zadać pytanie na forum poświęconym grom.

Dodaj komentarz