sauna

Lokale usługowe spełniają wiele funkcji w naszym życiu. W saunie pragniemy się zrelaksować i oderwać od myślenia o codzienności i problemach. Sauny mogą być częścią większego kompleksu spa z hotelem i zabiegami lub mogą stanowić osobną atrakcję. W artykule podpowiemy, w jaki sposób wykorzystać dekoracje ze szkła z grafiką w saunach.

Jak wybrać wyposażenie do spa?

Prowadząc własny biznes marzymy o jego rozwoju, najlepszych opiniach oraz klientach powracających do nas wiele razy. Najlepszą formą reklamy jest zadowolony klient, który nie tylko wróci do nas, ale także zaprosi do sauny swoją rodzinę czy przyjaciół. Sauna to dość specyficzne miejsce i musimy wziąć to pod uwagę podczas zakupu wyposażenia. Na co warto zwrócić uwagę kupując wyposażenie do sauny? Poniżej zamieszczamy kilka praktycznych porad:

1. zwróć uwagę nie tylko na wygląd, ale także na jakość produktów. Postaw na polskich producentów, którzy oferują wysokiej jakości rozwiązania i materiały. Nie oszczędzaj na wyposażeniu, ponieważ tańsze meble czy materiały będą służyć krócej, a sauna będzie wymagała remontu,
2. dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie projektanta, który zaproponuje najbardziej praktyczne rozwiązania,
3. bardzo ważny jest także wygląd wyposażenia, ponieważ klienci pragną przebywać w ładnym i relaksującym wnętrzu. Postaw na podobny styl całego kompleksu: od wejścia, przez szatnię aż po saunę.

Dekoracje w saunie

Niezbędne okażą się ławeczki, oświetlenie czy wysokiej jakości płytki na ścianach. Klienci przychodzą jednak do sauny w celu zaznania relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. Postaw na spójny styl dekoracji, który wprowadzi Twoich klientów w niesamowicie relaksujący świat. Dekoracje warto umieścić już przy recepcji lokalu usługowego. Postaw tutaj na eleganckie panele szklane z relaksującymi widokami sauny, pary oraz zrelaksowanych osób. Grafiki możesz znaleźć w banku zdjęć lub poprosić o sesję fotograficzną w swojej saunie. Takie zdjęcia będą autentyczne i zwrócą uwagę klientów. Panele szklane możesz powiesić także w szatni, w której klienci zostawiają osobiste rzeczy w szafkach. Ciekawym rozwiązaniem będzie umieszczenie grafik właśnie na szafkach. W strefie sauny para wodna powoduje bardzo dużą wilgotność. Szklane panele z grafiką sprawdzą się świetnie w takich warunkach, ponieważ nie wchłaniają wilgoci ani zapachów. Warto wspomnieć także o bardzo łatwym czyszczeniu paneli szklanych, które sprzyja zachowaniu czystości w lokalu.

Dodaj komentarz