klima

Posiadanie samochodu to wygoda podróży na własną rękę. Pamiętajmy jednak, że własne auto to nie tylko zalety, ale także konieczność ponoszenia kosztów jego eksploatacji. Koszty obejmują paliwo, pakiet ubezpieczenia, przeglądy techniczne i regularne naprawy. Aby wykonywać naprawy, musimy znaleźć warsztat, w którym skutecznie i szybko uzyskamy wszelką pomoc. Dużą popularnością cieszą się lokalne warsztaty, chociaż klienci coraz częściej wybierają usługi autoryzowanych serwisów. Tzw. ASO to miejsca, gdzie możemy być pewni jakości świadczonych usług.

Wysoka jakość usług i kompleksowe usługi

Autoryzowany serwis to przede wszystkim wysoka jakość usług i obsługa doświadczonych mechaników. ASO zapewni także samochód zastępczy, serwis ekspresowy i kompleksowe narzędzia i wyposażenie. Podobnie jak w zwykłym warsztacie zapłacimy za części zamienne i tzw. robociznę. Otrzymamy gwarancję, że niezbędne części zostaną wymienione na oryginalne i fabrycznie nowe. Naprawy zostaną wykonane tylko z wykorzystaniem najnowszych technologii i wymogów producenta samochodu. Nowoczesne stacje obsługi, takie jak ASO Hyundai dysponują również serwisami informatycznymi, które zbierają dane o każdej przeprowadzonej naprawie.

Najlepsi specjaliści

Autoryzowany serwis naprawy stanowią pracownicy, których umiejętności są regularnie podnoszone i weryfikowane. Odbywają szkolenia i zajęcia praktyczne na prawdziwych pojazdach pod uważnym okiem instruktorów. Zatrudnienie prawdziwych profesjonalistów znacznie przyspieszy diagnozę problemu i pomoże uniknąć błędów podczas naprawy. Kompleksowa obsługa pojazdów dostosowana będzie do potrzeb konkretnego samochodu.

Wysokiej jakości wyposażenie

ASO oferuje przeglądy rejestracyjne, ustawienie geometrii kół, wulkanizację, wymianę części i diagnostykę komputerową. Znajdziemy tutaj również kompleksowy serwis klimatyzacji. Realizacja tak szerokiej oferty jest możliwa dzięki wysokiej jakości wyposażeniu i narzędziom dostarczonym przez producentów. Dostęp do oryginalnych i sprawdzonych części to także gwarancja najwyższej jakości naprawy. Używane w ASO narzędzia są dopasowane do konkretnych modeli aut.

Dodatkowe usługi

Warsztaty oferują dodatkowe usługi, które pozwolą zaoszczędzić czas klienta. Mowa o samochodzie zastępczym czy transporcie pojazdu z domu do warsztatu i z powrotem do klienta. W ASO klient może poczekać na swoje auto w przyjemnej atmosferze. Również obsługa klienta pozostaje na najwyższym poziomie. Pracownicy serwisu zadbają o komfort i zadowolenie klienta. Obsługa chętnie wysłucha sugestii klienta oraz weźmie je pod uwagę przy udoskonalaniu usług. Pracownicy serwisu będą na bieżąco w kontakcie z klientem.

Zalety skorzystania z ASO

Ogromną zaletą autoryzowanych serwisów jest prowadzenie książki serwisowej. Przy sprzedaży auta właściciel będzie mógł wyżej wycenić auto. Serwis da klientowi gwarancję na wykonane naprawy i usługi.

Dodaj komentarz