sport

Pragniesz mieć szczupłą sylwetkę, cieszyć się świetną kondycją fizyczną i doskonałym samopoczuciem bez względu na pogodę? Jeśli jednocześnie nie jesteś fanem dużego wysiłku, zmęczenia i wylewających się kropli potu, z pewnością spodoba Ci się rewolucyjne rozwiązanie nazwane elektrostymulacją mięśniową.

Czym jest elektrostymulacja mięśniowa?

To rodzaj treningu, którego celem jest odpowiednia stymulacja mięśni szkieletowych przy udziale impulsów prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości. Nad jego poprawnością czuwa trener personalny. W ten sposób podczas treningu pracuje wszystkie dziewięć głównych mięśni człowieka, maksymalizując rezultaty. A to wszystko za pomocą prawie nieodczuwalnego wysiłku!

Jakie rezultaty przyniesie Ci regularny trening EMS (Electrical Muscle Stimulation)?

  • Przestaniesz się garbić i zachowasz odpowiednią postawę dzięki wzmocnieniu mięśni grzbietu.
  • Poprawisz kondycję fizyczną, a różnicę zauważysz już przy prostych czynnościach, np. dźwiganiu zakupów czy wchodzeniu po schodach.
  • Zadbasz o prawidłowy przepływ krwi w organizmie, zmniejszając przy tym ryzyko różnych chorób związanych np. z układem krwionośnym.
  • Polepszysz swój metabolizm, ponieważ tłuszcz spala się podczas treningu, a nawet i do 48 h po jego zakończeniu.
  • Będziesz cieszyć się jędrną, zgrabną figurą.
  • Zwiększysz masę mięśniową (co ważne szczególnie dla kulturystów), jednocześnie pozbywając się tkanki tłuszczowej oraz tzw. skórki pomarańczowej (cellulitu),
  • Produktywnie wykorzystasz cały czas przeznaczony na trening – bez obijania się i patrzenia w telefon zamiast ćwiczeń.

Co jeszcze warto wiedzieć o treningu EMS?

Nieważne, czy masz 25 czy 50 lat – elektrostymulacja mięśniowa jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. Nie ma znaczenia również, czy wcześniej ćwiczyłeś w jakikolwiek sposób czy też nie. Trening EMS docenią najbardziej ci zapracowani, bowiem nie zabiera dużo czasu. Wystarczy tylko zamienić odcinek ulubionego serialu na jeden trening!

To jak – jesteś gotowy na zmianę swojej sylwetki na lepsze, nie wylewając przy tym siódmych potów? Zacznij od dziś!

Dodaj komentarz