lunar

Każdy rodzic stara się zrobić wszystko, aby chronić swoje dziecko przed wszelkimi zagrożeniami. Sen z powiek spędza im przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa dziecka na drodze. Nawet wtedy, gdy towarzyszy naszemu dziecku podczas przechodzenia przez pasy czy spaceru poboczem drogi, musimy zachować czujność. Jeszcze większy niepokój wzbudza samodzielne wyjście dziecka z domu. Jak zapewnić naszym pociechom bezpieczeństwo?

Odblask w sprayu

Podstawowym warunkiem zachowania bezpieczeństwa na drodze jest edukacja dziecka – od najmłodszych lat powinno ono poznawać podstawowe zasady dotyczące poruszania na drodze. Kwestie przechodzenia przez ulicę tylko w specjalnie wyznaczonych do tego celu miejscach oraz zakaz wbiegania na ulicę powinien znać już każdy kilkulatek. Ważne jest także zapewnienie odpowiedniej widoczności na drodze. Najpowszechniej stosowanym rozwiązaniem są opaski odblaskowe oraz kamizelki. Są to gadżety lubiane przez dzieci, które najczęściej noszone są na ramieniu bądź plecaku. Można je także zakładać na rower – należy jedynie pamiętać, aby umiejscowić opaskę co najmniej kilkadziesiąt cm nad ziemią. Ale opaska może się zgubić – i wtedy nasze dziecko będzie niewidoczne. Mądry rodzic powinien sięgnąć po skuteczniejszą i bardziej spektakularną metodę – powłokę odblaskową.

Powłoka odblaskowa Lunar Pro to zupełnie nowa jakość w zabezpieczeniu widoczności na drodze. Jej zastosowanie sprowadza się do rozpylenia powłoki na dowolnej powierzchni. Dowolnej – bo możemy stosować powłokę na odzież, plecaki, torby sportowe, obuwie, rower, wózek dziecięcy, kask…. Dowolność dotyczy także wielkości zabezpieczanej powierzchni – oczywiście im jest ona większa, tym nasze dziecko będzie lepiej zauważalne. A widoczność powłoki jest spektakularna – wystarczy, że pada na nią światło zewnętrzne. Efekt odblaskowy nie jest zauważalny w świetle dziennym, a zatem nie zmienia właściwości zabezpieczanych powierzchni. Powłoka Lunar Pro jest odporna na działanie umiarkowanego deszczu, natomiast bez trudu można ją zmyć lub sprać z wszelkich powierzchni – i to bez pozostawiania jakichkolwiek śladów.

Lunar Pro to preparat, dzięki któremu zapewnimy dzieciom widoczność na drodze – a dodatkowo możemy dostarczyć im sporo frajdy, gdy będą mogły obserwować działanie powłoki pod wpływem światła. Jeśli raz zastosujesz taką powłokę, nigdy więcej nie pozwolisz wyjść swojemu dziecku wieczorem z domu bez Lunar Pro.

Artykuł powstał we współpracy z polskim producentem „HadwaoNet”

Dodaj komentarz