recepcja

Recepcja jest niewątpliwie wizytówką każdej firmy. Jest  to miejsce reprezentacyjne dlatego też powinniśmy włożyć jak najwięcej starań, w to aby w każda nowa osoba, taka jak klient czy kontrahent miała pozytywne odczucia z nią związane. Właściwie dobrany wystrój wnętrza tego pomieszczenia odda w pełni charakter i branże danego przedsiębiorstwa. Szczególnie istotne znaczenie ma wybór odpowiedniej lady recepcyjnej.

W jaki sposób wybrać ladę recepcyjną?

Wszystko zależne jest przede wszystkim od rodzaju działalności jaką zajmuje się nasza firma. Jeżeli jest ona związana z  finansami, prawem, ubezpieczeniami, na pewno warto postawić na klasyczne rozwiązania. W tym przypadku dobrze sprawdzą się meble wykonane z drewna, połączone z ciepłymi kolorami i opływowymi kształtami. Nadadzą one miejscu prestiż i powagę. Klient będzie czuł się w nim jednocześnie bezpiecznie i wyjątkowo.

W nowoczesnych biurach można pozwolić sobie na większą swobodę i dawkę fantazji. W agencjach reklamowych czy firmach zajmującymi się nowymi technologiami dobrze będzie wybrać ladę recepcyjną, która wyróżni nas na tle konkurencji. Geometryczne, niebanalne formy, odważna kolorystyka, a także materiał, z którego została wykonana nada jej niepowtarzalnego charakteru.

Innymi ważnymi kwestiami, na którą powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze lady recepcyjnej jest jej wielkość, a także estetyka i funkcjonalność. Musimy pamiętać, że przede wszystkim, stanowić ona wygodne miejsce pracy recepcjonistki czy sekretarki. Pozwala ukryć, przed okiem osób postronnych, potrzebne dokumenty, formularze, segregatory i inne niezbędne przedmioty.

Najnowsze trendy w aranżacji recepcji

Od wielu już lat odchodzi się od bezosobowych, standardowych wzorów. Nacisk kładzie się na personalizację i dopasowanie do określonych wymogów firmy. Branża meblowa coraz śmielej wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, proponując nietuzinkowy i wyjątkowy design. Tak zaprojektowana recepcja jest oryginalna, ciekawa i na pewno wzbudzi zainteresowanie naszych klientów. A przecież to pierwsze wrażenie kształtuje nasze pozytywne odczucia i sprawia, że w danym miejscu czujemy się komfortowo.

Oczywiście oprócz nowoczesnych form zawsze modna będzie klasyka. Proste kształty i doskonała jakość materiału, z której wykonane są meble, niezmienne znajduje swoich odbiorców i jest ponadczasowa. Warto jest zatem dopasować ladę recepcyjną zarówno do swoich upodobań jak i profilu działalności naszej firmy.

Propozycje lad recepcyjnych

Oryginalne i funkcjonalne propozycje lad recepcyjnych znajdziemy na stronie producenta: https://wuteh.com.pl/do-recepcji/. Oto kilka przykładowych ofert:

Diamond

Lada recepcyjna Dimond jest idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Jej niesamowity design zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wszystko to za sprawą szklanego nadruku, który osobiście możemy wybrać spośród kilku wyjątkowych wzorów. Na pewno sprawdzi się jako niepowtarzalna ozdoba każdej recepcji.

Magic Matt

Prosta faktura i naturalne, matowe kolory lady recepcyjnej Magic Matt idealnie komponują się w minimalistycznym wnętrzu. Dzięki niej nabiera ono jeszcze bardziej wyrazistego charakteru, ale jednocześnie pozostaje wierne klasycznej formie. Jest to propozycja dla firm, które przede wszystkim cenią sobie tradycyjne i eleganckie rozwiązania w najlepszym ich wydaniu.

Illusion

To idealne połączenia szkła i metalu, które niesie w sobie tajemnicę i niepowtarzalność.
Przełamanie lady recepcyjnej poziomym świecącym pęknięciem daje niesamowity efekt. Mebel taki zdecydowanie nada wnętrzu  nowoczesnego i niezwykłego charakteru.

Magic Shine

Jest to propozycja o klasycznym, prostym kształcie, ale wyróżniająca się jednocześnie niestandardowym, metalowym motywem. Całość utrzymana jest w zależności od naszego wyboru, w kolorze białym, szarym lub czarnym. Wysoki połysk sprawia, że lada recepcyjna Magic Shine może stanowić nietuzinkowe i efektowne wykończenie każdej recepcji.

Idealnie dobrana lada recepcyjna może w zdecydowany sposób wpłynąć na postrzeganie naszej firmy na zewnątrz. Dlatego warto dłużej zastanowić się nad jej wyborem.

Dodaj komentarz