meble

Meble to najważniejszy element aranżacji pomieszczeń. Nie tylko mieszkań, ale także zakładów pracy, biur, bibliotek, sklepów, magazynów, warsztatów, garaży, itp.

Choć najpopularniejszymi meblami są meble drewniane, dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się także meble metalowe. Ze względu na stabilność i wytrzymałość znajdują zastosowanie w wielu branżach. Ponieważ meble metalowe wykonywane są ze stopów najwyższej jakości, są odporne na wszelkie zarysowania, zadrapania i odciski palców.

Meble metalowe pozostają też odporne na substancje chemiczne i na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie wpływa na nie negatywnie ani temperatura ani wilgoć. Można je użytkować przez długi czas. W dobrym stanie przetrwają przez lata. Niewątpliwą ogromną zaletą mebli metalowych jest ich przystępna, niska cena, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na ich zakup.

Zastosowanie mebli metalowych

Meble metalowe a zwłaszcza regały znajdują rożne zastosowania. Służą do przechowywania różnego rodzaju towarów i surowców, sprzętów, urządzeń, kartotek, dokumentów.

Szafki metalowe, stoły warsztatowe, wózki warsztatowe bardzo często znajdują zastosowanie w wielu zakładach pracy, ale stanowią też wyposażenie prywatnych garaży. Metalowe szafy urzędowe, szafy kartotekowe pozwalają w bezpieczny sposób przechowywać dokumenty. Cechuje je duża pojemność, dzięki czemu można zmieścić w nich wiele rzeczy.

Meble metalowe doskonale sprawdzają się tam, gdzie bardzo ważne jest zachowanie czystości i porządku. Szafki metalowe często są wykorzystywane w szkołach, w zakładach pracy, w klubach fitness, na siłowniach, basenach jako wyposażenie szatni. Każdy uczeń, pracownik lub klient posiada własny klucz od metalowych drzwiczek, za którymi znajdziemy wieszak, półkę, oraz przestrzeń przeznaczoną do przechowywania odzieży i rzeczy osobistych.

Meble metalowe idealnie sprawdzą się jako dodatek dekoracyjny do naszych mieszkań. Ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość w utrzymaniu czystości, porządny, estetyczny wygląd coraz częściej wybierane są np. do pokoju dziecięcego jako regał na zabawki czy do pokoju nastolatka jako biblioteczka czy szafka na bibeloty.

Jeżeli potrzebujemy wytrzymałych solidnych, odpornych na ścieranie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne mebli do warsztatu, garażu, piwnicy czy uniwersalnych mebli biurowych, magazynowych, szatniowych – meble metalowe nadają się doskonale.

Dodaj komentarz