tv

W nowym mieszkaniu koniecznie musi znaleźć się m.in. telewizor 55 cali 4K. Wysokiej jakości obraz, dobre odwzorowanie barw i spory ekran oferuje wiele dostępnych na rynku modeli. Poniżej doradzamy wybrane z nich do 4000 złotych, w tym m.in. Samsung QLED 2018, a także jeden z modeli Sony. Zobacz, co jest na topie!

Wielką zaletą telewizorów 4K jest duża rozdzielczość, dzięki czemu możemy cieszyć się wyraźnym i ostrym obrazem. Oferuje ją m.in. Samsung QLED 2018, modele Panasonica czy Sony. Warto wiedzieć, że 4K oznacza cztery tysiące pikseli, jakie sprzęt może wyświetlić albo obsłużyć.

4K zastosowano w wielu modelach, np. Samsungach QLED czy telewizorach Philipsa. Jeśli korzystamy m.in. z Netflixa czy też innych platform, na pewno zauważymy różnicę. Poniżej prezentujemy trzy wybrane przez nas modele, których zakup warto rozważyć. Znajdź swój telewizor 55 cali 4K!

Samsung UE55MU7042 – ok. 3900 zł

Nowością na rynku jest linia Samsung QLED 2018, ale warto rozważyć też modele z poprzedniej serii. Naturalne kolory, odpowiednie odwzorowanie szczegółów i dobry kontrast stanowią istotne cechy tego modelu. Z kolei Quantum Dot, technologia kropki kwantowej, odpowiada za szerokie spektrum barw.

Można delektować się ulubionym filmem lub koncertem, zagrać w wybraną grę lub skorzystać z licznych opcji Smart Things. Dzięki niej można zarządzać wieloma urządzeniami, nie tylko telewizorem.

Philips 55PUS6262/12 – ok. 2300 zł

Wybierając telewizor 55 cali 4K, warto zdawać sobie sprawę, że ważnych parametrów jest wiele – nie tylko rozmiar matrycy oraz nowoczesny design. Co prawda najnowszy QLED robi ogromne wrażenie, ale spójrzmy też na tańsze modele, np. Philips 55PUS6262/12. Dwa razy większa rozdzielczość niż w telewizorach HD gwarantuje wysoką jakość obrazu.

Philips to stosunkowo dobra jakość do ceny, ale ma też wiele innych ważnych zalet. To m.in. dwustronny system Ambilight, dzięki czemu w salonie zagości wyjątkowa atmosfera. Technologia ta emituje z dwóch stron poświatę na ścianę za telewizorem, co optycznie powiększa obraz, nadaje klimatu, a także nie męczy oczu. Poza tym możesz w pełni odkrywać liczne możliwości Smart TV.

Sony Bravia KD-55XE8596 – ok. 4200 zł

QLED, Bravia itd. – można się zagubić w tych określeniach, dlatego warto przyjrzeć się modelom różnych firm. Kolejna nasza propozycja telewizora 55 cali 4K jest produkcji Sony. Wybierając odpowiedni dla nas model, weźmy pod uwagę różne parametry, m.in. rozdzielczość, rozmiar ekranu, design oraz zastosowane nowoczesne technologie.

Nie brakuje ich m.in. w Sony KD-55XE8596. Otrzymujemy szeroki zakres kolorów, wysoki kontrast, dużą jasność i rozdzielczość 4K UHD. Mocny procesor X1 zapewnia zaś płynną pracę, a system Android zamienia telewizor w centrum rozrywki dla całej rodziny!

Dodaj komentarz