auto

Jesteś młodym przedsiębiorcą. Dopiero zaczynasz prowadzenie własnej firmy i myślisz, że leasing nie jest dla ciebie? Nic bardziej mylnego. Znajdź odpowiednią ofertę i korzystaj z najlepszych warunków!

Młodzi przedsiębiorcy często zniechęceni warunkami podpisania umowy na leasing samochodów dostawczych nie biorą takiej opcji pod uwagę. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Jesteś skazany na kredyt? Tu też pojawiają się schody. Jak wykażesz zdolność kredytową? Czyli pozostaje jedynie zakup pojazdu za gotówkę? Skąd wziąć pieniądze na zakup samochodu dostawczego, skoro dopiero zaczynasz? Nie zniechęcaj się. Gwarantujemy, że i dla ciebie znajdzie się umowa, która będzie satysfakcjonująca.

Najczęściej spotykane warunki, które musi spełnić leasingobiorca

Firmy leasingowe najczęściej patrzą na długość istnienia naszej firmy na rynku. Pod uwagę brany jest również rodzaj prowadzonej przez nas firmy, działalności gospodarczej. To jednak nie wszystko. Ważne jest również regularne spłacanie składek ZUS oraz podatków, ale też ilość posiadanych samochodów. Jak wyjść z tej sytuacji, gdy nie możemy leasingodawcy przedstawić tych wszystkich wytycznych? Musisz znaleźć odpowiednią ofertę leasingową.

Oferta CLS dla młodych przedsiębiorców

Auta dostawcze leasing z cls.pl może wziąć prawie każdy przedsiębiorca. Mowa tu również o osobach, które dopiero co weszły na rynek z własną firmą. Tak. Od pierwszego dnia działalności możesz skorzystać z atrakcyjnej umowy na samochody dostawcze leasing. Oczywiście, tak jak w każdej umowie leasingowej, nie ty będziesz właścicielem pojazdu a firma leasingowa. Ale czy to minus? Nie. Po spłaceniu wszystkich rat będziesz mógł spać spokojnie. Nie do ciebie będzie należał obowiązek sprzedania pojazdu.

Leasing z firmą CLS dostępny jest praktycznie od ręki. Bez przedkładania stosu papierów. Wystarczy dokument tożsamości i NIP firmy. Prowadzisz jednoosobowe przedsiębiorstwo? To również żadna przeszkoda. Ogranicz niepotrzebne wydatki i postaw na rozwój. Nie musisz wydawać wszystkich oszczędności. Formalności? Papierkową robotę zostaw specjalistom. Wszystko zrobi za ciebie firma.

Nie wyobrażasz sobie z jaką ratą przyjdzie ci się zmierzyć? Wystarczy, że wejdziesz na stronę cls.pl i klikniesz w kalkulator leasingowy. W sposób łatwy, bezpłatny i ekspresowy poznasz potencjalną ratę leasingową i porównasz ją z ratą kredytu.

Dodaj komentarz