podłoga

Podłoga to podstawa aranżacji ciekawego wnętrza. Wyznacza główny kierunek stylizacji, dodając wnętrzu charakteru. Powinna być jednak nie tylko piękna, ale i trwała, a przede wszystkim odporna na urazy mechaniczne. Materiałów do wykończenia podłogi znaleźć można pełne półki. Wśród nich znajdują się panele podłogowe, które w zależności od potrzeb, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem na wykończenie podłogi.

Panele podłogowe Komfort

Wybór materiału, z którego powstanie podłoga, najczęściej oscyluje między drewnem, płytkami a panelami podłogowymi. Wszystkie z tych rozwiązań mają swoje zalety i ostateczną decyzję determinują przede wszystkim potrzeby. Myśląc o podłodze, należy wziąć pod uwagę warunki i czynniki, które będą oddziaływać na jej powierzchnię. Drewno choć eleganckie, to najdroższe z podanych rozwiązań. Jego wytrzymałość zależy od wybranego gatunku, a dodatkowo wymaga szczególnej dbałości, by długo zachowało swoje walory estetyczne.

Alternatywą są bardziej pragmatyczne płytki ceramiczne. Choć oferta wzorów na rynku jest bogata i przystępna cenowo, trzeba pamiętać, że nadają wnętrzu chłodnego, minimalistycznego charakteru. Optymalną opcją wydają się być panele podłogowe Komfort. Firma zapewnia w tym produkcie połączenie najważniejszych cech materiałów drewna i płytek: zachwycającą fakturę i łatwość utrzymania w czystości. Ponadto panele mają tę wyższość nad pozostałymi surowcami, że oferta jest bardzo zróżnicowana – zarówno pod względem wzorów, jak i parametrów. Dzięki temu poza salonem sprawdzą się też w przedpokoju, a nawet kuchni. Wachlarz zastosowań jest naprawdę szeroki – panele podłogowe mogą zostać użyte także w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym.

Prostota wykonania

Łatwy montaż – to jeden z wielu aspektów, który przemawia za tym, aby na podłodze znalazły się właśnie panele podłogowe. Komfort szybkiego układania zapewnia prosty system łączenia poszczególnych elementów. Z położeniem podłogi można poradzić sobie samodzielnie, bez konieczności używania skomplikowanych sprzętów. Montaż może przebiegać nawet z meblami wewnątrz pomieszczenia. Wystarczy przesunąć meble na jedną stronę pokoju, ułożyć fragment podłogi, przesunąć ponownie sprzęty i dokończyć prace. Podłoga jest gotowa do użytkowania tuż po zamontowaniu. Ta zaleta jest szczególnie ważna w przypadku, gdy remont ma być wykonany szybko i bez zbędnego bałaganu.

Na bieżąco z najnowszymi trendami dekoratorskimi

Nowoczesny i odporny na zniszczenia materiał, z którego wykonywane są panele, sprawia, że pasują one do prawie każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Oprócz wytrzymałości, ogromną zaletę paneli są przystępna cena i bogate wzornictwo. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwość łatwego montażu ułatwia szybkie zmiany charakteru wnętrza, dopasowując je do najświeższych dekoratorskich trendów. Panele doskonale nadadzą się do wykończenia podłogi w dowolnej stylizacji: nowoczesnej, skandynawskiej, aż po vintage. Panele podłogowe to doskonała propozycja, dla osób ceniących różnorodność. Pasują do każdego wnętrza. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli można znaleźć na stronie firmy Komfort: http://www.komfort.pl/pl/Produkty/Panele-Podłogowe/c/pp .

Dodaj komentarz