pokój

Naklejki ścienne, a szczególnie naklejki skandynawskie, pełnią od lat nie tylko doskonałą funkcję dekoracyjną wnętrz zamieszkałych przez dzieci, ale również wyciszają i wprawiają w błogi stan przyjemności i relaksu. Do tego, odpowiednio zestawione tworzyć będą pełen ciepła i przytulności klimat, w którym można by się wręcz rozkochać. Bo i w istocie – kolekcja Stick Stay jest stworzona do kochania. I to nie tylko przez dzieci, ale i… osoby całkiem już dorosłe.

Wielka moc dekorowania

Ozdabianie wnętrz domowych ma się niemal we krwi – bo to właśnie w czterech ścianach naszego własnego domu czy mieszkania czujemy się najlepiej i najbardziej swobodnie. W związku z tym potrzebować będziemy również miłych dla oka bodźców. A te dzięki uroczym naklejkom skandynawskim znajdziemy oto na ścianie. I to niekoniecznie na ścianie pokoju dziecięcego, choć tam sprawdzą się zdecydowanie najdoskonalej.

Stonowane barwy priorytetem

Często odwiedzany i polecany miłośnikom skandynawskich akcentów, sklep skandynawski w swojej ofercie posiada wiele ciekawych rozwiązań związanych właśnie z nieprzemijającą prostotą i uniwersalnym minimalizmem stylu rodem ze Skandynawii. W bogatym asortymencie produktów i dodatków znajdziemy także naklejki skandynawskie z kolekcji Stick Stay, zaprojektowane i ręcznie zilustrowane przez szwedzką ilustratorkę, Lisę Flodmark. W tych uroczych kroplach, chmurkach, gwiazdeczkach czy balonikach, zakochać się może nawet najbardziej nieczuły na zniewieściałe akcenty inwestor. Te naklejki mają w sobie to nieuchwytne „coś” co sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. A dodatkowo – dostępne wyłącznie w stonowanej kolorystyce, świetnie oddziałują na kształcenie się dziecięcej wrażliwości i zmysłowości, jak i współgrają z pięknie wykończonym wnętrzem dziecięcego pokoiku. Tak, w tym miejscu można by stworzyć świat pełen czarodziejskich bodźców – dla każdego kto szuka wnętrza rodem z ulubionej bajki.

Sklep skandynawski to miejsce z duszą – dla klientów z wielką wyobraźnią i niecodziennymi potrzebami. Tu warto bywać.

Dodaj komentarz