para

W prezencie ślubnym można ofiarować młodej parze profesjonalną sesję zdjęciową. Pomysłem na upominek dla nowożeńców mogą być np. kurs tańca, nauka masażu dla dwojga czy voucher na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i całe ciało.

Zestaw upominkowy dla dwojga

Zestaw upominkowy dla dwojga to pakiet kilku wyjątkowych prezentów-przeżyć, z których młoda para może wybrać jeden dowolny. To pomysł dla wymagających osób, które chcą samodzielnie dokonywać wyborów. Zestaw upominkowy można zamówić przez Internet, np. za pośrednictwem strony internetowej prezentmarzen.com.

Ślubna sesja fotograficzna

Inspiracją na prezent dla nowożeńców jest voucher na ślubną sesję fotograficzną. Coraz więcej par rezygnuje z sesji zdjęciowej w dniu ślubu, i decyduje się na nią dopiero później. W prezencie dla nowożeńców można więc zrobić parze niespodziankę i ofiarować im voucher. Pamiątkowe fotografie można uwiecznić, np. w formie fotoksiążki lub fotoobrazu (zdjęć na płótnie).

Intymna sesja zdjęciowa dla dwojga

Voucher na intymną sesję zdjęciową to pomysł na prezent dla odważnych par, które marzą o wyjątkowych fotografiach uwieczniających ich miłość i pożądanie. Przed obiektywem aparatu będzie panować przyjazna atmosfera, półmrok oraz romantyczna sceneria. Zmysłowa sesja zdjęciowa będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Nauka masażu dla dwojga

W prezencie ślubnym można ofiarować młodej parze kurs masażu dla dwojga. W trakcie zajęć para uczy się podstaw wykonywania relaksacyjnego masażu partnerskiego. Wizyta w salonie to pomysł na odprężenie ciała i umysłu oraz spędzenie czasu razem. W trakcie zajęć zagwarantowana zostanie romantyczna atmosfera, przyjemna muzyka i blask zapalonych świec.

Kurs tańca

Kurs tańca to sposób na aktywne spędzanie czasu razem. Voucher na zajęcia taneczne to oryginalny pomysł na prezent ślubny. Wśród stylów tańca, popularnością cieszą się: bachata, tango argentyńskie, rumba, walc wiedeński czy angielski, cha cha czy energetyczna salsa. Taniec to także sposób na poprawę kondycji, zachowanie świetnej figury oraz rozładowanie stresu i poprawę nastroju.

Pakiet urody dla dwojga

Praktycznym prezentem dla nowożeńców jest specjalnie przygotowany pakiet zabiegów pielęgnacyjnych na ciała i twarz dla dwóch osób. Kuracje w salonie piękności poprawią wygląd skóry, zrelaksują i odprężą po długich przygotowaniach związanych ze ślubem. Voucher na zabiegi to doskonały pomysł na wspólny relaks

Dodaj komentarz