obraz

Chcesz udekorować swój dom obrazami z napisami? To ostatnio bardzo modne! Zdradzamy Ci kilka sposobów na to, jak ożywić pustą ścianę obrazem z napisem.

Gotowe produkty w sklepach

Najprostszym sposobem jest rozejrzenie się za gotowymi obrazami z napisami. Wśród nich są zarówno te większe, jak i mniejsze. Doskonale prezentują się na pustej ścianie w przedpokoju, salonie i sypialni. Można też je umieścić jako dekorację w pokoju dziecięcym, wtedy warto dopasować je kolorystycznie do urządzonego wnętrza.

Gotowy obraz może mieć formę jednolitą, którą bezpośrednio umieszcza się na ścianie. Istnieją też specjalne grafiki, w formie plakatów, które dodatkowo trzeba udekorować ramą. Coraz to nowsze rozwiązania pojawiają się jednak na rynku, dlatego w sklepach znajdziesz też obrazy, które są podzielone na kilka mniejszych kwadratów albo prostokątów. Chcesz zainwestować w dekoracje ścienne? Pożyczka bankowa to dobry sposób na zasilenie domowego budżetu.

Przygotuj grafikę samodzielnie!

Nie ma nic przyjemniejszego niż stworzenie dekoracji do domu własnoręcznie. Obraz z napisem przyda Ci się do stworzenia unikalnej ozdoby, ale także np. jako wizytówkę czy kartkę dla kogoś bliskiego.

Jak umieścić napis na obrazie? Wystarczy prosty w obsłudze program graficzny. Wybierasz odpowiedni rozmiar obrazu, a następnie piszesz tekst. Warto bawić się czcionkami i kolorystyką, aby stworzyć wyjątkową grafikę.

W Internecie jest wiele programów graficznych, które działają online. Do podstawowych grafik sprawdzą się idealnie. Napis możesz umieścić na jednolitym tle, najczęściej jest to biel albo na krajobrazie czy modnym ostatnio, geometrycznym motywie.

Samodzielne przygotowanie napisu na obrazie jest bardzo proste, ale trzeba też pamiętać o jego wydrukowaniu. Najlepiej wybrać się do specjalistycznej firmy, która użyje wysokiej jakości papieru, a także wydruku. Napis będzie wtedy widoczny, a Ty możesz cieszyć się z papieru, który wytrzyma długi czas.

A może tablica kredowa?

Chcesz wykorzystać pustą ścianę do pisania notatek, przepisów albo przemyśleń? Zdecyduj się na farbę kredową, dzięki której wykończysz ścianę. Najczęściej ma ona czarny lub ciemny kolor. Kredą możesz pisać po ścianie, co jest dużą frajdą zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kłopoty finansowe? Pożyczka pozabankowa to komfortowe i praktyczne rozwiązanie.

Dodaj komentarz